Uzman Dr. Demet Aşkın

Hakkımızda

shape
Uzman Dr. Demet Aşkın
Uzman Dr. Demet Aşkın
Uzman Dr. Demet Aşkın Resmi İnternet Sitesi.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitirdikten sonra Viyana Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Anesteziyoloji ve Reanimasyon ihtisası yapmıştır.

İstanbul Üniversitesi Haseki Kardiyoloji Enstitüsü, Florance Nightingale Hastanesi ve Amerikan Hastanesi kalp damar cerrahisi anestezi ve yoğun bakımlarının kuruluşlarında bulunmuş ve çalışmıştır. 2007 yılında Amerikan Hastanesi'nden emekli olarak ayrılmıştır.

15 yıldır Medikal Estetik doktoru olarakda çalışmaktadır. Sağlık Bakanlığı medikal estetik kurslarını tamamlayarak Medikal Estetik sertifikasını almıştır. 2008 yılında American Academy of Aesthetic Medicine‘in Medikal Estetik Board sertifika kurslarını tamamlamıştır. Dünyanın ve Avrupa’nın çeşitli yerlerinde Medikal Estetik ile ilgili kurslara katılmıştır.

American Academy of Aesthetic Medicine ve European Aesthetic Medicine derneklerinin üyesidir. Her yıl Avrupa ve Amerika Medikal Estetik konferanslarına katılmakta, dünyada bu konudaki yenilikleri izleyerek FDA ve CE onayı almış olan tedavileri kliniğinde uygulamaktadır. 2007 yılından beri özel muayenehanesinde Medikal Estetik Hekimi olarak görev yapmakta ve bu konuda eğitimler vermektedir.

Çalışma Saatlerimiz
 • Pazartesi
  09:00 - 18:00
 • Salı
  09:00 - 18:00
 • Çarşamba
  Kapalı
 • Perşembe
  09:00 - 18:00
 • Cuma
  09:00 - 18:00
 • Cumartesi
  Kapalı
 • Pazar
  Kapalı
Bize Ulaşın
Bizim İçin Ne Dediler?
Uzman Dr. Demet Aşkın
Uzman Dr. Demet Aşkın gerçek hasta deneyimlerine dayanır.

Buse A.

Cildim hassas bir yapıda olduğundan dolayı sürekli bakımlarını özenli bir şekilde kendim yapardım. Artık bu işi profesyonel kişilere bırakmanın zamanı geldiğini görünce tavsiye üzerine Demet Hanım'ın kliniği ile iletişime geçtim. Ön bilgilendirme sonrasında düzenli olarak şuan cilt tedavisi alıyorum. Teşekkürler.

Hümeyra L.

Ulaşımı çok kolay, personelleri çok cana yakın. Yüzümdeki ince kırışıklar büyümeden Star Light tedavisi ile beraber bu ilerlemenin önüne geçtik. Tedavide herhangi bir ağrı acı olmadı ve dönüşleri harika. Kendimi 10 yaş gençleşmiş gibi hissediyorum, kadın olmak harika bir duygu.

Saliha D.

Sürekli terleyen biri olduğum için çevremdeki birçok kişi bu durumdan epey bir rahatsızdı. Daha sonrasında internette araştırdığım kadarıyla çok zor bir tedavi olmadığını gördüm, hemen Demet hanımı arayıp bilgi aldım. Kısa süre içerisinde tedaviye başladık, şuan her şey yolunda teşekkürler.

İpek K.

Sağlıksız yaşantımdan dolayı göz çevresinde oluşan siyahlıklardan çok şikayetçiydim. NoMor tedavisini öneren Demet Hocam ile beraber bu tedaviye bir adım attık. Şuan yeni bir ben oldum, aşırı bir değişim oldu iyi ki tanımışım. Teşekkürler her şey için.

Merve G.

Boyun ve göz çevresinde ciddi bir şekilde sarkmalar oluşmaya başladığında Demet hanım ile iletişime geçtik. Bir kaç yakından fotoğraf attıktan sonra beni kliniğine davet etti. Tedavi öncesi ön bilgilendirilme yapıldı ve hemen tedaviye başladık. Şuan ki gidişat harika, keşke daha önceden tanışsaydık.
shape1
Uzman Dr. Demet Aşkın
Sıkça Sorulan Sorular
Yeriniz Nerede ve Otopark Hizmeti Var Mı?

Haritalar uygulamasını kullanarak kliniğimize gelmek istiyorsanız arama yerine Uzm. Dr. Demet Aşkın yazarak konum bilgisine ulaşabilirsiniz. Ek olarak ise adresimiz; Levent Mah. Yeni Sülün. Sülünlü Sok.No;2/A Levent/Beşiktaş- İstanbul. Kliniğimizde otopark hizmeti bulunmaktadır.

Cildin yaşlanmasını geciktiren unsurlar nelerdir?

Öncelikle bilinmesi gereken şudur; tüm tedaviler kişiye özel hazırlanmalı ve uygulanmalıdır. Başkalarının uyguladığı bir teknoloji veya anti-aging tedavisi size uygun olmayabilir. Bizim prensibimiz, bireylerin cildini analiz ettikten sonra o kişiye en uygun bilgi, tecrübe ve teknolojilerimizle oluşturduğumuz tedavi programlarını uygulamaktır.

Medikal Estetik nedir?

Cerrahi olmayan estetik uygulamaların tümüne verilen isimdir.

Size Nasıl Ulaşabilirim?

Bizimle iletişime geçmek için (0212) 279 15 92 nolu numarayı arayıp bilgi alabilirsiniz. Ek olarak dilerseniz bizlere demetaskin@gmail.com mail adresinden sormak istediğiniz bütün soruları yazılı olarak iletebilirsiniz.

Kullanılan aletlere nasıl güveneceğiz?

Günümüzde uluslararası geçerliliğe sahip belgelendirme sistemleri mevcuttur. Bu belgelerin varlığını sorgulamanızı öneririz. Kliniğimizde mutlaka “FDA” ve “CE” belgeli ürünler ve cihazlar kullanmaktayız.

Sizi Arayalım
Uzman Dr. Demet Aşkın
Uzman Dr. Demet Aşkın hizmetleriyle ilgili bilgi almak için aşağıdaki sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Uzman Dr. Demet Aşkın hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnun oluruz.